Hakkımızda

Gelişen teknoloji ile beraber küçülen dünyada, iş hayatı ve çalışma koşulları da değişmeye başlamıştır. Hızlı rekabet, yapılan işin ve çalışma ortamının getirdiği baskılar, verimlilik ve karlılık beklentisi gibi etkenler, bireylerin üstünde ciddi bir kaygı oluşturmaktadır. Türkiye ekonomisi ve çalışma hayatının son yıllardaki hızlı gelişimi ile beraber personel verimliliği artışı ve kurumsal kalite konularında iş hayatı kalitesini yükseltmeye yönelik çözümler üretme zorunluluğu artık ülkemizde iş hayatının öncelikli maddeleri arasında yer almaya başlamıştır. 

 

Dünya trendlerini yakından izleyen bir hizmet sağlayıcı olarak amacımız; yurtdışında başarıyla uygulanan ve somut faydaları nedeniyle geniş kitlelere hitap eden iş hayatında masaj uygulamasını, İstanbul Masaj Merkezi yardımıyla ülkemizde de yaygınlaştırmak ve iş hayatı kalitesini yükseltmeye yardım etmektir.

 

Sunduğumuz hizmetin herhangi bir masaj uygulamasından çok, sadece iş hayatına yönelik kurumsal bir hizmet oluşundan dolayı kendimizi diğer masaj uygulamalarından çok bağımsız bir kategoride konumlandırıyoruz. Her zaman yenilikçi ve sürekli gelişim içerisindeki uygulamalarımız, kurumsal kimliğimiz ve özellikle yaptığımız işe verdiğimiz ciddiyet nedeniyle çok tercih edilmekteyiz.

 

İstanbul Masaj Merkezi olarak ekibimizin sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her çalışanımıza göre eğitim programlarının düzenlenmesi ile kişisel becerilerini artırmaktır.