Eğitimler

Masaj Eğitimleri

Masaj eğitimleri birebir veya en çok 5 kişilik gruplar halinde verilmektedir.

 

İsveç Masajı (Swedish Massage):

Tüm vücuda uygulanan yumuşak ve rahatlatıcı dokunuşlarla yapılan bir masajdır. Masaj uygulaması sırasında bedeninizden ruhunuza doğru bir geçiş olduğunu hissedeceksiniz. Kişiye özel eğitim programlarımız mevcuttur. İsteyen herkes bu masajı öğrenip uygulayabilir.
Ders süresi: 12 saat

 

Deep Tissue :

Tüm vücuda uygulanan derin baskılar ile yapılanbir masajdır. Ağrılara karşı iyileştirici özelliği olan bu masaj uygulandıktan sonraki günlerde kendinizi daha rahat hissedecek ve ağrılarınızdan kurtulmaya başlayacaksınız.


Ders süresi :12 saat

 

Hot Stone :

Tüm vücuda sıcak taşlar ile uygulanan bir masajdır. Taşların özelliği volkankanik olması olup ısıyı muhafaza ederler. Kan dolaşımını hızlandırarak günün yorgunluğunu atabilmenizde bedeninize ve ruhunuza yardımcı olacaktır.
Ders süresi : 12 saat

 

Manuel Lenf Drenaj Masajı nedir? Nasıl uygulanır? :

Lenf sisteminin elle manipüle edilerek lenf sıvısının serbest akımını düzenleyen masajdır. Sinir sistemine etki ederek ağrıları azaltır ve derin rahatlık sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Özellikle selülit bakımlarında çok etkilidir. Selülite karşı en etkili yöntemdir
ders süresi: 16 saat

 

Thai Masajı :

Özel kıyafetler ve yarı sert zemin üzerinde yapılan bir masajdır. Pres, germe ve çekme hareketleri ile yapılır. Kan dolaşımını hızlandırır, sinirler üzerinde ki etkisi ile rahatlama ve gevşeme sağlar. Denge ve iç uyum oluşmasında bize yardımcı olur. .
ders süresi: 24 saat

 

Masaj eğitimi almak isteyenler içini kişiye özel ders verilmektedir. Eğitim ile ilgili görüşerek sizin belirleyeceğiniz saatler içerisinde eğitim alabilrsiniz.

 

Sertifikalar MEB onaylı DEĞİLDİR.